Sweet Delight

PŘIDEJTE SE K NÁM

PŘIDEJTE SE K NÁM

Být součástí našeho týmu je příležitostí pracovat v dynamické a rozvíjející se společnosti.
Zakládáme si na tom, že naše pracovní prostředí je otevřené a přátelské pro všechny pracovníky,
pro které chceme být především spolehlivými partnery.

Kariéra

Práce u nás

PROČ SE PŘIDAT K NÁM?

Být součástí našeho týmu je příležitostí pracovat v dynamické a rozvíjející se společnosti.

PŘÁTELSKÉ PROSTŘEDÍ

Zakládáme si na tom, že naše pracovní prostředí je otevřené a přátelské pro všechny pracovníky, pro které chceme být především spolehlivými partnery.

MOTIVUJÍCÍ ODMĚNY

Získáte motivační základní mzdu konkurenceschopnou v rámci českého pracovního prostředí na českém pracovním trhu. A navrch bonusy a prémie, které se odvíjejí od vaší role ve firmě a plnění individuálních a celofiremních cílů.

FIREMNÍ BENEFITY

V rámci benefitů se můžete účastnit firemních kulturních a sportovních akcí, ale také firemních i externích školení. Samozřejmostí jsou stravenky, nápoje na pracovišti a naše sladkosti za zvýhodněnou cenu.

Kariéra

Koho hledáme

KOHO HLEDÁME?

Přivítáme mezi námi kolegy, kteří jsou vstřícní a iniciativní ve vztahu ke klientům a kolegům, jsou komunikativní a týmoví hráči, přistupují k řešení problémů proaktivně, jsou zodpovědní, spolehliví, flexibilní, a profesionální, mají chuť se neustále vzdělávat a rozvíjet a orientují se na výsledky.

ZAUJALI JSME VÁS?

Chtěli byste se stát členy našeho týmu? Pokud vás oslovila některá z volných pozic a chtěli byste být pro naši společnost přínosem, rádi si přečteme váš životopis a motivační dopis. Ty můžete zasílat na e-mailovou adresu kariera@sweetdelight.eu.

JAK PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ?

Výběrová řízení jsou obecně dvoukolová. Probíhají formou osobního pohovoru a pokaždé jsou vedena vašimi potenciálními nadřízenými. Vždy se snažíme pohovory vést v přátelském duchu tak, aby se obě strany cítily příjemně. Pokud se zúčastníte výběrového řízení, vždy se dozvíte jeho výsledek, a to i v případě neúspěchu.

Kariéra

Volná místa

Kariéra

Kontakt

Infolinka

  • Telefon

NAPIŠTE NÁM